Site icon دکتر مژده سرلک | متخصص پوست، مو و لیزر

تفاوت جالپرو و پروفایلو

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که تفاوت پروفایلو و جالپرو در چیست؟ و کاربردهای هرکدام به چه منظور هست در این مقاله همراه ما باشبد.

پروفایلو اولین محصول با پایه هیالورونیک اسید تزریقی بدون BDDE تثبیت شده برای درمان شلی و افتادگی پوست است. با داشتن بیشترین میزان هیالورونیک اسید در بین محصولات موجود، نه تنها پوست را آبرسانی و تقویت می کند بلکه بافت پیر و افتادگی پوست را بازسازی می کند.

جالپرو از حجم بالایی از اسید آمینه به عنوان احیا کننده بیولوژیکی پوست استفاده می کند و فیبرو بلاست های پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند. جالپرو دو نوع است: جالپرو کلاسیک و جالپرو HMW که حاوی درصد بالاتری از هیالورونیک اسید است و برای افرادی که سن بالاتری دارند و چین و چروک های عمیق تری دارند استفاده می شود.

تفاوت در عملکرد پروفایلو و جالپرو

پروفایلو دارای مقادیر بالایی از هیالورونیک اسید است که به آرامی تولید کلاژن را تحریک می کند و پوست را آبرسانی کرده و منجر به سفتی پوست می شود، پروفایلو تقریبا به مدت ۲۸ روز در پوست باقی می ماند. در این مدت ساخت ۴ نوع مختلف الاستین و کلاژن را با آزاد کردن آرام هیالورونیک اسید تحریک می کند.

جالپرو حاوی آمینو اسید ها است که فعالیت فیبروپلاست های زیر پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند و حالت ارتجاعی پوست را باز می گرداند.

مزایای پروفایلو

مزایای جالپرو

کاربرد های پروفایلو و جالپرو

پروفایلو

جالپرو

آیا مدت زمان ماندگاری پروفایلو و جالپرو متفاوت است؟

از هر فرد به فرد دیگر با توجه به سبک زندگی و شرایط پوست فرد متفاوت است اما معمولا اثر هر دوی آن ها تا ۶ ماه ماندگاری دارد.

تفاوت در نواحی مورد استفاده

از پروفایلو و جالپرو می توان برای صورت، گردن و دست ها استفاده کرد، پروفایلو در ۵ نقطه خاص از صورت تزریق می شود در حالی که جالپرو همانند مزوتراپی تزریق در همه نقاط صورت و با فاصله یکسان انجام می شود.

پروفایلو یا جالپرو کدام یک برای ما مناسب است؟

پروفایلو:

  • پروفایلو یک آبرسان است نه فیلر، گزینه مناسب برای استحکام و افزایش درخشندگی پوست بدون استفاده از فیلر های پوستی هست.
  • فوق العاده مغذی برای پوست، راه مناسبی برای آبرسانی صورت و حفظ جوانی آن.
  • با استفاده از این محصول پوست شما شاداب تر و سالم تر به نظر می رسد و خطوط ریز صورت را بدون کوچک ترین تغییر در ظاهر خود از بین می برد.

جالپرو :

  • به صورت جالو بوتاکس نیز موجود است که علاوه بر سایر خواص جالپرو حاوی بوتاکس نیز هست و باعث باز شدن چین و چروک ها نیز می شود.
  • راه فوق العاده مناسبی برای کاهش علائم پیری و پیشگیری از آن است.

کشورهای تولید کننده

جالپرو محصول کشور سوئیس و پروفایلو محصول کشور ایتالیا است.

Exit mobile version