بوتاکس صورت

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

بوتاکس و رقبای جدیدتر آن دیسپورت، (Dysport) و زئومین (Xeomin)، برای درمان چین و چروک های پویا (چروک های ناشی از حالات صورت) استفاده می شوند. این یکی از اولین روش های درمان مردان و زنان سال خورده است که به دلیل نتایج چشمگیر (تغییر قابل توجه به نسبت هزینه)، سهولت استفاده و قیمت مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از مردم از بوتاکس در 20 و 30 سالگی خود برای جلوگیری از چین و چروک استفاده می کنند. در واقع، هر یک از کارکنان در مراکز پوست و زیبایی بوتاکس زده اند!

بسیار زیادی از ما افرادی را می شناسیم که بوتاکس تزریق کرده اند ولی آنها هیچ تصور و ایده ای ندارند نسبت به بقیه افراد که از بوتاکس استفاده کرده اند، هیچکس یک تزریق خوب را متوجه نمی شود درست مانند موهایی که خوب رنگ شده اند.

نواحی صورت برای تزریق بوتاکس:

پس از بررسی خطوط چهره و با توجه به نواحی که بیشتر روی آنها حساس هستید، شما تصمیم می گیرید که تززیق بر روی کدام نواحی از صورت انجام شود. یک سوزن بسیار کوچک و نازک برای تزریق ماده به عضلاتی که سبب ایجاد چین و چروک می شوند استفاده می شود. بوتاکس دردناک نیست، هیچ نوع بیهوشی و بی حسی لازم نیست و تزریق تنها بین 5 تا 10 دقیقه طول می کشد. حدود 10 دقیقه بعد از تزریق ممکن است در برخی از نواحی صورت قرمزی و کمی پفی را مشاهده کنید. کبودی ناچیز است و شما می توانید آرایش را بلافاصله روی صورت خود اعمال کنید.

دیدن تاثیر بوتاکس بین سه تا پنج روز به طول می انجامد و حداکثر حدود 3 هفته برای دیدن اثر گذاری به شکل کامل. نتایج و اثرات بوتاکس به طور معمول حدود سه ماه طول می کشد.به طور ایده آل، افراد هر 3-4 ماه یک بار بوتاکس دریافت می کنند، اما بوتاکس حتی یک یا دو بار در سال نیز یک راه خوب برای صاف و نرم کردن و جلوگیری از خطوط عمیق است.افراد در ابتدا بوتاکس را برای صاف کردن خطوط می خواهند، اما اغلب به خاطر نتایج عالی که در اطراف چشم و دهان خود مشاهده می کنند به روند تزریق بوتاکس ادامه می دهند.

skin rejuvenation, portrait of a young women

تفاوت بین بوتاکس و فیلر (پرکننده) چیست؟

در حالی که هر دو به صورت تزریقی هستند، ولی در واقع کاملا با یکدیگر تفاوت دارند. بوتاکس (Dysport, Xeomin) یک نرومودولاتور ( بر روی عصب اثر می گذارد) است که به طور چشمگیری ظاهر “خطوط بیان احساسات” را کاهش می دهد. بوتاکس همچنین می تواند از عمیق شدن خطوط در طول زمان جلوگیری کند و باعث صافی در اطراف چشم و دهان شود.

از سوی دیگر، فیلر (پرکننده ها) برای کشیدن و لیفت کردن خطوط عمیق و چروک و شلی و افتادگی پوست که در نتیجه فرآیند طبیعی گذر زمان و پیری می باشد استفاده می شوند. فیلر (پرکننده ها) خطوط قابل مشاهده در زمانی که چهره در حالت استراحت (صورت خنثی و بدون حرکت) می باشد را برطرف و از بین می برد، در مقایسه با درمان به وسیله بوتاکس، که برای افرادی است که زیاد لبخند می زنند، صورت و دور چشم هارو جمع و یا بیش از حد اخم می کنند به کار می رود و قابل استفاده است.

آیا نگران این هستید چهره شما مصنوعی و دستکاری شده به نظر برسد؟

ما این را می دانیم که شما نمی خواهید چهره شما غیر عادی به نظر برسد. قبل از هر اقدامی شما به خوبی مشاوره می شوید و ما برنامه های درمانی را به صورت منحصر به فرد و بر اساس شرایط و نیازهای فردی مراجعین در نظر میگیریم . هدف نهایی و انگیزه واقعی این است که به شما کمک کنیم که یک چهره تازه تر، جوان و جذاب تری از خودتان داشته باشید … نه یخ زده و مصنوعی.

Share.

دیدگاه خود را وارد کنید